Toen Zarayda Groenhart ons benaderde, was ze al een succesvol ondernemer met een duidelijke missie: vrouwen, en met name moeders, helpen financieel vrij te worden terwijl ze volop aanwezig kunnen zijn in hun gezin.
Als oprichter van Video Business School, een academie die inmiddels tien jaar bestaat, had Zarayda een groot organisch bereik. Maar ze wist dat om écht impact te maken, ze een partner nodig had die haar boodschap bij tienduizenden mensen onder de aandacht kon brengen.
"Ik wilde mijn focus houden op wat ik het beste doe: inspireren, verbinden en uitnodigen. Voor alles daaromheen zocht ik een topteam dat me strategisch kon versterken."
Daar kwamen wij in beeld. Zarayda zocht niet alleen een marketingbureau, maar een gelijkwaardige partner. Een team dat haar durfde uit te dagen, haar visie begreep, en haar groeiplannen strategisch kon ondersteunen.
.